Про нас

Ми Торгова Марка Dusercha – це виробник спиртових турбо дріжджів та концентратів для алкоголю (самогону, горілки і т.д.). Ми займаємося виробництвом виключно продукцією преміум – класу. Ми не продаєм дешеву продукцію на відміну від наших конкурентів так як в першу чергу ми думаємо про якість та безпеку наших клієнтів. Ми не економимо на сировині, ми робимо нашу продукцію якісною та конкурентноздатною. З нашою продукцією не виникає ні яких зайвих проблем.

Ми успішно працюємо на ринку вже з 2012 року. За цей час ми зарекомендували себе як надійний постачальник якісної сировини та інгредієнтів для виробників алкогольних напоїв. Ми – це налагоджений механізм, який складається з команди професіоналів, які знають і люблять свою справу!

Не секрет, що на сьогоднішній день у будь-якому бізнесі велика конкуренція, але успіх саме нашого магазину полягає в тому, що в першу чергу ми думаємо про клієнта, постачаючи якісний товар за низькою, конкурентоспроможною ціною.

За всі роки роботи ми вивчили попит споживача, промоніторили ринок сировини та стали виробниками найкращих концентратів для алкогольної промисловості.

З 2012 року ми ведемо оптову та роздрібну торгівлю концентрами та спиртовими турбо дріжджями, які є одними із найкращих із концентратів та дріжджів для виробництва алкогольних напоїв на території від Європи та Скандинавії до Середньої Азії. Ефективний менеджмент та політика в галузі якості створили унікальний комплекс із найвищими за якістю вимогами.

Як бачите, наш магазин йде в ногу з часом і намагається охопити весь ринок алкогольної промисловості, виробляючи своїм клієнтам та партнерам кращу та якісну продукцію за найнижчими цінами.

Якість нашої продукції для нас завжди на першому місці.

Для нас не існує великих або дрібних клієнтів, гарантуючи індивідуальний підхід до кожного.

Будемо раді співпраці з Вами!